به نام خدا 
سلام
سه تا فایل مهم توی لیست ها و view ها به نام های زیر هستند
Includes_View.xml : چیز هایی در مورد view تعریف شده
Includes_View_List.xml : چیز هایی در مورد حالت لیست view ها تعریف شده!
Includes_View_Posters.xml : چیز هایی در مورد حالت پوستر و تصویری view ها تعریف شده
توی بخش <include name="View_List"> در فایل Includes_View_List حالت default تعریف شده که باعث میشود بدون هیچ شرط (condition) یکی از کد های مربوط به لیست اجرا شود و یک view mode پیشفرض رو میسازه! در حالی که بقیه view mode ها دارای شرط هستند که این باعث میشه اجرا نشن!
من از skin زیبای AURA استفاده میکنم که این چیزایی که گفتم توی خط 103 تا 109 به صورت زیر تعریف شدن:

<include name="View_List">
<definition>
<include>View_List_Default</include>
<include condition="!Skin.HasSetting(DisableViewMode.MediaInfo) + [Window.IsVisible(MyVideoNav.xml) | Window.IsVisible(MyMusicNav.xml) | Window.IsVisible(MyPrograms.xml) | Window.IsVisible(MyGames.xml)]">View_List_MediaInfo</include>
<include condition="!Skin.HasSetting(DisableViewMode.InfoList) + [Window.IsVisible(MyVideoNav.xml) | Window.IsVisible(MyPrograms.xml) | Window.IsVisible(MyGames.xml)]">View_List_PosterInfo</include>
</definition>
</include>

ببینید شماره view دیفالت توی اسکین من 50 بود که فکر کنم از شما هم همینطور باشه!
شما باید کد view mode خودتون رو که مثلا شماره اش n هست رو پیدا کنید! کدش توی یکی از سه فایل بالا هست! اگه حالت پوستر داره توی Includes_View_Posters و اگه حالت لیست داره توی Includes_View_List میتونید پیداش کنید!
بعدش یک کپی از روش بسازید و یه اسم جدید بهش بدید و id اش رو به 50 که مقدار پیشفرض بود تغییر بدید! در نهایت کد بالا رو به صورت زیر باز نویسی کنید!

<include name="View_List">
<definition>
<include>MY_VIEW_MODE_NAME</include>
</definition>
</include>
و در فایل Includes_View.xml در خطوط ابتدایی خطی مشابه زیر وجود دارد:

<include name="View_ViewIDs"><views>50,51,52,53,503,54,55,56,57,58,59,500,501,502</views></include>

شما باید اون مقداری که میخواید پیشفرض قرار بگیره (یعنی همون n) رو در ابتدا قرار بدید! مثلا فرض کنید میخواید view mode شماره 51 رو رو پیشفرض قرار بدید پس باید کد بالا رو به صورت زیر تغییر بدید:

<include name="View_ViewIDs"><views>51,50,52,53,503,54,55,56,57,58,59,500,501,502</views></include>

کار تموم شد!
پس در نتیجه سه تا کار باید انجام بدید:
1- کپی ساختار موجود view mode که میخواهید پیشفرض قرار بگیرد! و تغییر نام اون و تغییر آیدیش به 50 (view mode پیشفرض)
2- تغییر حالت پیشفرض
3- تغییر ترتیب view mode ها

البته اینا همش تجربی بود و ممکنه یه جاهایی ایراد پیدا کنه و این ایراد خودش رو توی ظاهر بروز بده که دیگه فعلا راهی براش ندارم ولی احتمالا ایرادی هم اگه پیش بیاد به خاطر مرحله دوم خواهد بود چون ما کلا حالت لیست رو حذف کردیم!

موفق باشید
فعلا یا علی مدد!

چگونه حالت پیشفرض View mode را در skin برنامه kodi تغییر بدهیم؟

برنامه ریزی مالی

view ,رو ,mode ,تغییر ,پیشفرض ,حالت ,view mode ,view list ,رو به ,چیز هایی ,view ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی دوباره فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... تجربیات کاری چند دوست گزارش تخصصی معلم ابتدایی ProlineCo appsonFa shop عربی minographik negareyas fanoosikhial